ПриватБанк звинуватили у співпраці з шахраями

ПриватБанк звинуватили у співпраці з шахраями
15818 ПЕРЕГЛЯДІВ

Шахраї продовжують атакувати клієнтів ПриватБанку. На цей раз вони представилися співробітниками Привату і заявили, що гроші клієнтки «хочуть вкрасти».

 

Про це в своєму відгуку на Портела Мінфін розповіла клієнтка банку.

 

«Я не повірила і з іншого телефону подзвонила на гарячу лінію 3700, де дівчина менеджер підтвердила, що цей номер належить Приватбанку. Надалі це підтвердила і поліція. Я дівчині менеджеру пояснила ситуацію, сказала, що вони у мене на лінії. Менеджер мені нічого не порадила, а сказала розбиратися з ними, тобто дотримуватися їхніх порад. В результаті я позбулася кредитних грошей, які мені тепер потрібно виплачувати та ще з відсотками », - скаржиться незадоволена жінка.

 

Дивним і обурливим назвала клієнта і той момент, коли шахраї телефонують клієнтам ПриватБанку з номерів, що належать державному банку.

 

Вона підкреслила, що звернулася в поліцію, а в подальшому планує звертатися в прокуратуру і суд.

 

«Не переживайте, з інвалідів 2 групи судові витрати не стягуються, оплатіть їх теж ви, ну і антирекламу по всьому інтернету я вам гарантую», - резюмувала вона в своєму відгуку.

 

У відповідь на відгук співробітники ПриватБанку виправдалися за те, що з номерів телефонів банку телефонують шахраї, і знову нагадали, що співробітники банку ніколи не просять переказувати гроші і не уточнюють персональні дані.

 

«Банк не надає персональні дані третім особам, крім випадків, передбачених законодавством України. Що стосується зауваження про дзвінки від третіх осіб, то варто розуміти, що банк не може контролювати і стежити за функціями вхідних дзвінків до вас, так як ми не є мобільним оператором »- відреагував на скаргу співробітник.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що скандали, пов'язані з роботою державного банку "ПриватБанк" множаться із страхітливою швидкістю: тепер просто взяти кредит і спокійно його виплатити не вийде.

 

Також повідомлялося, що клієнтка державного ПриватБанку вносила гроші через термінал, пройшовши авторизацію через мобільний телефон, але кошти так і не були зараховані.

Джерело: https://hvylya.net/news/212613-privatbank-obvinili-v-sotrudnichestve-s-moshennikami

Теги: Ваша Надія ,Федір Олексюк,Приват Банк,Мошенники,Обман