Танзанійський Магуфулі бачить "саботаж" у кількості вірусів

Танзанійський Магуфулі бачить "саботаж" у кількості вірусів
77 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президент Танзанії Джон Магуфулі в неділю поставив під сумнів кількість коронавірусів у своїй країні й закликав владу розслідувати "саботаж" в Національній лабораторії.

За останніми даними, опублікованими в середу, в східноафриканській країні було зареєстровано 480 випадків захворювання вірусом і 16 смертей.

Уряд зазнав обстрілу з боку опозиції за те, що нібито приховував інформацію і не приймав хворобу серйозно.

Магуфулі сказав, що люди, у яких позитивний результат тесту на вірус, можуть не хворіти, і поставив під сумнів довіру до лабораторних досліджень, лабораторного обладнання та технічних фахівців.

"Обладнання або люди можуть бути скомпрометовані, а іноді це може бути й саботаж...",- Сказав 
Магуфулі в промові, що транслюється в прямому ефірі через державне TBC.

- Папая і коза дали позитивний результат" (примітка перекладача:папа́я (або хлібне дерево; в Аргентині мамон; лат. Carica papaya) — дерево з роду Carica, родини Карикові (Caricaceae), росте в тропічному кліматі. Батьківщиною цього виду є тропіки Америки. На території Мексики папая вирощувалася ще за кілька століть до утворення розвинених цивілізацій Месоамерики.)

Він сказав, що таємно перевіряв в лабораторії різних тварин, фрукти і автомобільне масло.

За словами Магуфулі, папая і коза дали позитивний результат, і він має підозру що відбувається "брудна гра" в лабораторіях які роблять тести на COVID-19.

"Це означає, що є ймовірність технічних помилок або у цих імпортних реагентів (тестах) є проблеми і то замовного характеру. Напевно, техніків теж купують, щоб ввести в оману людей."

Магуфулі привів до присяги нового міністра з конституційних і правових питань Мвігулу Нчембу і закликав його "піти і розслідувати, чи все це не є злочинною змовою в Національній лабораторії, і вжити відповідних заходів".

Міністер Чембер вступає на посаду після смерті Августина Махіні - одного з трьох депутатів парламенту, які померли протягом 11 днів.

Причини смерті законодавців не називалися.

Однак у квітні один депутат дав позитивний результат на коронавірус, і опозиція оголосила в п'ятницю, що наказує своїм законодавцям припинити ходити в парламент і ізолюватися після кількох смертей.

Танзанія-одна з небагатьох африканських країн, які не прийняли масштабних заходів з боротьби з вірусом, і Магуфулі входить в число небагатьох світових лідерів, які все ще применшують серйозність цієї хвороби.

Школи й університети були закриті, але ринки, автобусні зупинки і магазини працюють як завжди, а Магуфулі закликає громадян продовжувати старанно працювати і не припиняти ходити до церкви або мечеті.

У неділю він розкритикував мусульманського лідера, який у п'ятницю закрив Велику мечеть в Дар-ес-Саламі в якості запобіжного заходу проти поширення вірусу.

- Дивно забороняти вірянинам входити в мечеть, яку вони самі побудували. Якщо ви боїтеся йти туди, нехай інші йдуть і моляться. До речі, ми все ще перебуваємо в початковій стадії коронавірусу", - сказав він.

Магуфулі також сказав, що Танзанія веде переговори з Мадагаскаром про лікарство (зілля), яке, як стверджує острівна держава, лікує пацієнтів COVID-19 протягом 10 днів.

Переклад:Марії Тепленіна

 

Джерело:https://www.msn.com/en-us/news/world/tanzanias-magufuli-sees-sabotage-in-virus-numbers/ar-BB13xgh4?fbclid=IwAR1mbjmyhiAsknW0xjkokw7MAvhwzFLGlVLxtZJTmcRWmL8QY_h8pRJ7crA#image=1

Теги: Федор Олексюк ,Ваша Надія,Президент Танзанії Джон Магуфулі,Августина Махіні,Танзанія ,COVID-19,Мадагаскар,результат на короновірус