МИ-НАРОД УКРАЇНИ ЯВЛЯЄМОСЯ ГОСПОДАРЯМИ НА СВОЇЙ ЗЕМЛІ І ЗАЯВЛЯЄМО ПРО ТЕ,ЩО МИ ПОВИННІ ЗБЕРЕГТИ НАШУ УКРАЇНУ ДЛЯ НАШИХ ДІТЕЙ....

МИ-НАРОД УКРАЇНИ ЯВЛЯЄМОСЯ ГОСПОДАРЯМИ НА СВОЇЙ ЗЕМЛІ І ЗАЯВЛЯЄМО ПРО ТЕ,ЩО МИ ПОВИННІ ЗБЕРЕГТИ НАШУ УКРАЇНУ ДЛЯ НАШИХ ДІТЕЙ....
1189 ПЕРЕГЛЯДІВ
Національна ідея це те, що має об'єднати українців. А об'єднуватись варто, в першу чергу навколо Національних інтересів. Досить оглядатись то на Схід, то на Захід. Прийшов час, розібратись з тим, що маємо у власній країні.
Було б добре, якби в державі було менше політики, а більше економіки. Так Мова, дуже важлива і має значення, але вона не замінить хліб на столі, коли більшість українських сімей на межі виживання.
Наші політики кажуть, що українці мають право спілкуватись українською мовою, але чомусь не хочуть говорити, що українці також мають право на достойне життя, на безкоштовну медицину а наші діти на безкоштовну освіту.
Я вважаю, що національні інтереси були замінені “патріотичною риторикою”, яка не має нічого спільного з добробутом українців.
Я не вірю, що пенсіонери Дніпропетровська стали жити краще від того, що тепер їх місто називають Дніпро. Особисто я не бачу зв'язку.
Закриття шкіл і лікарень, розпродаж української землі, работа військових біо лабораторій іноземних держав на нашій території на мою думку не може відповідати національним інтересам.
Коли кожен чиновник незалежно від рангу, в своїй роботі буде керуватися національними інтересами і працювати задля простих людей, розуміючи що це його країна і йому тут жити, жити його дітям і онукам, тоді будемо бачити зміни на краще
 
 
Теги: Федор Олексюк,Ваша Надія,Національна ідея,Наталія Миролюб,Розпродаж української землі