ВСУПЕРЕЧ СЦЕНАРІЄМ СВІТОВОЇ ЗАКУЛІСИ

 ВСУПЕРЕЧ СЦЕНАРІЄМ СВІТОВОЇ ЗАКУЛІСИ
457 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

ПРИЧИННО-СЛІДЧА ЗВ'ЯЗОК СЬОГОДНІШНІХ ПОДІЙ: 1. У Німеччині в результаті масових демонстрацій - Ангела Меркель не змогла стримати дане БГ слово протягнути через парламент закон про примусову вакцинацію (хоча закон цей - вона особисто подала до парламенту). Текст закону, під тиском протестувальників німців проти примусової вакцинації, - довелося змінити і прибрати з нього все, що стосується обов'язкової вакцинації. ВЕЛИКИЙ ПЕРШИЙ ЗБІЙ ПЛАНУ.

2. В Америці - Гейтс програв В СУДІ народу США свій позов про обов'язкову вакцинацію. ДРУГИЙ ВЕЛИЧЕЗНИЙ прокол в ПЛАНЕ

3.Італія відкривається для курортників з ЄС 03.06.2020 зі зростаючим скандалом навколо фальшивої смертності і з неможливістю тепер уже протягнути через парламент закон про примусову вакцинацію, не дивлячись на обіцянки прем'єр міністра Італії, дане по телефону БГ.
Третій ВЕЛИЧЕЗНИЙ прокол в плані.

4. Петиції з вимогою розслідувати діяльність фонду Гейтса набрала більше 3 мільйонів чоловік. - взагалі не передбачена ситуація.

5. Не відбувається все за сценарієм: «Сидять вдома в заборони 18 місяців і чекають рятівну вакцину». прокол ПЛАНУ

6. Ростуть масові протести проти обов'язкової вакцинації всюди. - взагалі не передбачено

7. Трамп повністю розриває відносини з ВООЗ, публічно називаючи її - нікому не потрібною, афілійованої Гейтсу і Китаю - структурою.

Тому і почали діяти вже грубо і активно. Показова смерть афроамериканця (базовий американський національний конфлікт з 18 століття) - віртуальна смертність вже не використовується. Уклінні поліцейські, походи на Білий Дім і з заяви преси Родшильда про те, що Трамп заважає новому громадському порядку:

УСІ ЦІ ДІЇ - організувати, проплачені і продумати серьзно СПЕЦІАЛІСТАМИ колективного УПРАВЛІННЯ маси, які знають, НА ЯКІ ХВОРІ ТОЧКИ надавити, ЩО Б КРАЩЕ ВИЙШЛО !

Все - очевидно і зрозуміло.

 

У нас тут правда ще в словацьких групах самотні свідки секти коронавируса продовжують публікувати кількість заражених і видужали в Словаччині. Але їх інформацією - вже ніхто не цікавиться. Більшість - зрозуміли. Обман і шахрайство, спрямоване на зовсім інші, набагато більш глобальні речі, на жаль !

 

джерело:https://lelekasicheslav.blogspot.com/2020/07/blog-post.html?fbclid=IwAR1JWWGPIBiHholCNCK7rXw7SPKl-PnfMAeoSqWOvMnenV8w_CVJJDz2vpo

 
Теги: Ваша Надія,Федір Олексюк,ПРИЧИННО-СЛІДЧА ЗВ'ЯЗОК,ВООЗ