Пастка грошей - навіщо нас привчають до кредитів?

43914 ПЕРЕГЛЯДІВ

Навіщо нам так нав'язливо пропонують брати кредити?

 

  • Кредит - це теж інструмент поневолення сучасного людства.
  • Для чого це робиться? Ось особливо зараз до кредитів привчають молодь. Переплата нуль, головне - візьми кредит, візьми без поручителів. Практично вже без паспорта готові дати кредит, аби він узяв, аби запустився цей механізм. Кредит - це завжди зашморг, це завжди несвобода.

У чому полягає пастка? Якщо людина хоче купити якийсь товар, наприклад, молода людина, він відкладає, відкладає і це є черговий проміжної метою і коли він купує цей товар, у нього з'являється відчуття радості, що він заслужив, працював і заслужив приз в цій грі. Розберемо ситуацію іншу: йому дали кредит, він купив цей товар, перші секунди радості у нього пройшли, а тепер починаються муки. Приз він вже отримав, а віддавати ще багато-багато місяців доведеться, правильно? І кредит починає діяти на нього як присоска, не дає людині рухатися вперед, тягне його назад. Він же вже отримав, а віддавати в майбутньому треба. Виходить, в майбутньому мети немає, вона ззаду залишилася. Таким чином, людина більше енергії за той товар, який він купив. Його і так обібрали, поки він заробляв гроші, то зараз йому доведеться подвійне оподаткування вести. Він буде платити податки, щоб заробити гроші і плюс ще гасити, кредит і плюс ще платити відсотки. По суті радості ніякої, одні проблеми. Цей товар виходить значно дорожче, ніж йому б він обійшовся в самому початку.

Особливо страшним кредитом є іпотека на сьогоднішній момент, її інакше як 15 років з конфіскацією майна назвати неможливо. Тому що 15 років, уявляєте, людина не повинна хворіти. Якщо людина пропускає 2 платежу, лише 2 платежу, він позбавляється квартири і тих грошей, які туди вніс. А можливо, що він втратить і квартиру, і гроші, і ще залишиться винен банку. 15 років не хворіти, 15 років, раптом він припустився помилки, жити з нелюбом людиною, 15 років не розлучається дружина. Роботодавець, коли дізнається, що працівник взяв іпотеку, він починає його завантажувати великим обсягом роботи, прекрасно розуміючи, що людина знаходиться в рабському положенні, він не може собі дозволити втратити роботу інакше він пропустить один платіж, потім підуть ще пені, і він буде ще більше винен.

Така людина не може спокійній виїхати спокійно відпочивати у відпустку: поточний платіж потрібно буде заплатити, потім потрібно буде заплатити платіж за той час, поки ти відпочиваєш. Людина, заганяє себе в дуже жорсткі рамки, не може гідно відпочити. Ті люди, які взяли іпотеку, вони є рабами банку, вони не живуть, вони практично існують від одного платежу, до іншого платежу. І багато хто навіть не усвідомлюють до кінця, що ж сталося. У мене один знайомий придбав квартиру по іпотеці, і я просто запитав: «Чия квартира, - він каже, - Моя». Кажу: «Добре, свідоцтво на право власності, де знаходиться? - У банку". Повторюю питання: «Чия квартира? - Моя ». До людини навіть не доходить проста думка, що це майно банку спочатку, і він лише тимчасово перебуває там. Він платить квартплату за банк, платить кредит, відсотки і перший час, особливо перші роки виплати по іпотеці, там гасяться тільки відсотки, решта тіла кредиту залишається недоторканим. Це теж обман своєрідний. Банківська система вона дуже витончена на сьогоднішній момент, вона напрацювала такий інструментарій, що простій людині в принципі не розібратися. А якщо він залучає фахівців, то це ще більше здорожує його життя.

Давати кредити логічно: людина заробила надлишок грошей - і хоче дати їх на час іншому, в обмін на невеликий відсоток. хіба не так?

- отримувати не зароблене - це гріх. Був такий вчений середньовіччя Рікардо, то він обгрунтував лихварський грабіж як бізнес. Одне з емулює, яке гідне, хоча всі релігії світу визнають, що лихварство є гріх, найстрашніший гріх. Чому? Тому що через грошові впливів на людину люди йде на злочини, здійснюють зрада, життя стає щасливою. Щоб якось виправдати, з'явилися всілякі школи і та школа, яка краще виправдовувала цей грабіж і отримувала певну мзду, оплату за свої послуги. Все як в сучасному суді: питання розглядається не по суті, а тому, хто краще збреше судді, хто більш професійно збреше. Простій людині там робити нічого, тому що якщо ти не вмієш брехати, якщо у тебе не вистачило грошей на відмінного адвоката, який робить це професійно, в силу своїх можливостей. Так і тут, в житті.

Отримувати відсотки по депозиту - це по суті справи стояти на стрьомі, коли йде грабіж, як в банді. Отримуючи, ти стаєш співучасником пограбування свого сусіда. Для нас же гроші є енергією, тому що ми заплатили життям, своєю енергією, часом. Кредит, по суті, повинен даватися без відсотків. Раніше якщо сім'я потребувала грошей, то глава однієї громади звертався до глави іншої громади і просив допомоги. Допомога йому надавалася.

Природно, справою честі було повернути. Глава громади повертав з вдячністю або подавався якийсь дар. Але це не були відсотки! Ні в якому разі, тому що, як то кажуть в ісламі, наприклад, Аллах дозволив торгівлю, але заборонив лихву.

 

Як же повинні заробляти банки?

 

-Відразу хочу сказати, що у мене немає ненависті до банківської системи. Там працюють наші люди, там фахівці найвищого рівня зібрані. Власне кажучи, гроші є кров'ю економіки, вони виконують дуже важливу функцію. Але проблема в тому, що їм закладені руйнівні правила руху грошових потоків і вони змушені їх виконувати. Якщо ми змінюємо правила руху грошових потоків, то отримуємо замість руйнування - творення.

 

 

 

Так як гроші для нас є все-таки енергією, яку ми витратили на них заробляння, даючи комусь в борг, ми як би даємо в борг свою життєву енергію. Ну а банки можуть заробляти з того, що братимуть участь в проектах як партнери. Тобто, визначається їх частка, реалізується якийсь проект. Якщо він успішний, то банк отримує свою частку. У банківській сфері все-таки зібрані фахівці найвищого рівня, і не треба розганяти нікого. Просто змінюються правила і банки починають заробляти від результату. Сучасна банківська система заробляє зі збитків. Будь-кредит - це завжди збиток, а якщо будуть заробляти з прибутку, то інтереси бізнесу і інтереси банку будуть взаємовигідними, і інтереси людей будуть враховуватися. Це як зарплата: якщо зарплату внести до витрат, то щоб отримати більший прибуток, підприємець змушений зменшувати зарплату. Чому? Тому що під час виробництва товарів та послуг витрати основні вже були понесені: електрику, комплектуючі були оплачені і єдине за рахунок чого можна збільшити прибуток є фонд оплати праці. Тобто, зменшується зарплата, зменшуються податки на фонд оплати праці і таким чином збільшується прибуток. Але прибуток потрібна бізнесу для того, щоб розвивати цей бізнес, зупинитися не можна інакше бізнес помре, і тоді цим працівникам нізвідки буде отримувати гроші.

 

Таким чином, можна демонізувати образ підприємця сучасного. Він знаходиться між людьми, жебраком населенням, у якого низька купівельна спроможність, банківською системою, яка тисне на нього, податковою системою, державою, яке всіляко йому «допомагає». І таким чином ворожнеча між людьми - вона наростає. Ось ці нівелірства брехні, ненависті, вони ростуть як на дріжджах. А лише помінявши правила грошових потоків можна перемкнути банківську систему на позиції творення, як тільки ці правила водяться, всі починають бачити. Якщо залишити старі правила руху грошових потоків, то світ все-таки помре, настане смерть. З такими правилами ми далі не можемо жити, тому що ринок вже земною кулею обмежений, у нас немає іншого ринку, він вже абсолютно захоплений, купівельна спроможність людей низька, купити товар вони не можуть, а капіталізм - він живе тоді, коли розширюється, постійно збільшується ринок.

 

Як тільки ринок закінчився, економіка починає схлапиваться, настає економічна смерть, колапс. Потрібно всього лише поміняти правила руху грошових потоків і це можна зробити навіть в рамках існуючого римського права, навіть тих юридичних прав, норм, законів. Для цього є закон про споживчі товариства, про кооперацію. Суть його полягає в тому, що операції між членами кооперативів або споживчого товариства в рамках кооперативу, або споживчого товариства, вони не обкладаються податками. І виходячи з цього постулату, встановлюються нові правила руху грошових потоків, і ми отримуємо економіку узгоджених інтересів, економіку не в інтересах меншості, як зараз, не в інтересах більшості, як думають деякі комуністи, соціалісти, а в інтересах усіх. І в цій економіці соціальному паразита немає місця і будь-яка людина, будь-яка спільнота стає повним господарем результатів своєї праці, що дуже важливо.

Сучасна людина він, віддавши енергії на 1000 рублів умовно, отримує назад у вигляді товарів, послуг, якщо очистити він податків та інших поборів, він отримує енергії у вигляді 20 рублів. Жодна енергосистема не може жити при такому грабежі, нерівноцінні обміні. Це є однією з основних причин, чому чоловіки російські не доживають до пенсії. Просто вони настільки виснажуються через цю біганини, бо чоловік по народженню, це захисник, годувальник, голова, навантаження на нього, він переможець, по суті своїй. А коли в таких економічних умовах він не може реалізуватися, він починає деградувати. Чоловік не буде займатися тією справою, яка у нього не вийшло двічі. Перший раз не вийшло - він отримає нові знання, спробує. Якщо цього не станеться, то він цією справою не займатиметься в принципі. Тут єдиний виняток, якщо у нього є кохана половинка, яка надихне його на черговий подвиг, то він зробить цей подвиг заради цієї любові.

Теги: Ваша Надія,Федір Олексюк,Кредит,Займ,Ловушки,Капкани кредиту,Банк обман