Чипування людини в найблишчому майбутньому..!

20636 ПЕРЕГЛЯДІВ

Практика чіпування сьогодні

Почати варто з того, що в дійсності практиці чіпування живих організмів близько сорока років. Та й самій ідеї теж не перша сотня і навіть тисяча років. Для ідентифікації власності таврували рабів і худобу. Навіть слово мітка в російській мові має негативну конотацію, що вже говорити про чіпування. Але це стосовно людям. Тварин же ніхто не питає - чіпування вже давно дозволяє вести бази даних по поголів'ю і станом здоров'я худоби і більш-менш надійно ідентифікувати домашніх вихованців. Наприклад, стежити за термінами вакцинації і робити це в автоматичному чи напівавтоматичному режимі. Так простіше, надійніше і дешевше.

В результаті знижується собівартість утримання худоби, що дає можливість його власникам заробити більше, а також росте і ринок послуг з чіпування та супроводу, що теж дає можливість заробити, але вже іншим людям. Сьогодні обсяг ринку чіпування тварин досягає декількох мільярдів доларів на рік.

Чи можна чіпувати людей мітками для тварин? Можна, але для світової закуліси, що б там кожен собі не думав про неї, практичного сенсу в цьому немає, і ось чому. Поширений вид радіочастотних (RFID) міток, якими чіпіруются тварини, являє собою просту конструкцію з приймач з антеною і мікросхеми пам'яті на десятки, рідше на сотню з невеликим біт. Мітка не має власного джерела живлення і отримує його по радіоканалу від сканера RFID - наведений в антені мітки електромагнітним полем сканера ток заряджає конденсатор. Останній грає в мітці роль невеликого акумулятора (сам процес схожий бездротової зарядки смартфона). Власне, все це працює за тими ж принципами, за якими працюють мітки, які використовуються для захисту від крадіжки товарів на полицях в магазинах, магнітні пропуску для турнікетів тощо: ніяких космічного рівня технологій тут немає.

Радіус зчитування такої мітки лежить в межах від декількох сантиметрів до декількох дециметрів і залежить від розмірів мітки і її антени. Всупереч рекламі ветеринарних клінік, які проводять чіпування тварин, зовсім віддалено вважати дані з такою мітки можна, як і не можна з її допомогою відстежити і знайти загублених тварин. Тварина можна однозначно ідентифікувати тільки з одночасним дотриманням трьох умов: якщо його зловили, у приймаючої сторони є сканер RFID і дані про тварину (мітці) занесені в одну з популярних тематичних баз даних.

Вартість однієї радіочастотної мітки в оптових партіях коливається близько 10-90 центів, а сама процедура введення такої мітки в живі тканини домашнього вихованця може коштувати близько 2 000 рублів. Практику чіпізації подібними RFID-мітками дійсно можна зробити масовим явищем за доступною ціною. Однак є нюанс: процедура проводиться за допомогою подібності шприца з дуже товстою голкою, через яку чіп вводиться в тканини. Ні про яке непомітному введенні мітки вести мову буде неможливо - е сли з таким «шприцом» підійти до людини, добре, якщо пацієнт відбудеться простим переляком і не буде надавати активного опору.

Але припустимо, сталося страшне - громадянина все-таки чипованих RFID-міткою. Максимум, що можна в неї «зашити», - це довільний номер (зазвичай довжиною до 8 символів), код країни і код виробника мітки. При цьому вважати інформацію дистанційно буде не можна. Знайти такого громадянина з супутника тим більше не можна. Навіть зберегти процедуру зчитування даних в таємниці неможливо. Все відразу розкриється, як тільки до вас почнуть регулярно виявляти увагу люди зі сканерами RFID.

Іншими словами, поширене сьогодні чіпування - це мінімум інформації (ідентифікатор в базі даних) і максимум незручностей при її зборі. Для теорії змови така реалізація явно не підходить. Користь від вшитих під шкіру RFID-міток може бути в іншому. Деякі вважають їх зручним способом відкривати електронні замки, тоді звичайні ключі стануть непотрібними. Або, наприклад, їх можна використовувати для розрахунків в магазині без картки. Але в цьому випадку користувач погоджується на чіпування добровільно і, звичайно ж, ні про який контроль над ним мова не йде.

 «Апокаліптичний» патент Microsoft

Одним з доводів Михалкова і попередніх ораторів на користь зловісних планів Microsoft і особисто Білла Гейтса став патент за номером WO / 2020/060606. Точніше, це зареєстрована на сайті ВОІВ (Всесвітня організація інтелектуальної власності) заявка на міжнародний патент. Якщо номери заявок погортати вперед-назад, то можна дізнатися, що заявка за номером WO / 2020/060605 також належить Microsoft, а заявка WO / 2020/060607 подана компанією Western Digital. Тому з номером WO / 2020/060606 можливі два варіанти: або прокололися європейські масони, чи це притягнуте за вуха збіг номера конкретної патентної заявки з «числом диявола» 666. Нам видається, що друге явно ближче до істини, тим більше що оригінальний «апокаліптичний »патент Microsoft зареєстрований в США на рік раніше, ніж в Женеві, і має нейтральний і ні про що не говорить номер 16/138518. Статус патенту, як і новий номер 20200097951, цей документ отримав 26 березня 2020 року. Де там «число диявола», нам не зрозуміти. Фатальних шісток в потрібній кількості немає ні там, ні там.

З номерами розібралися, тепер про сам патенті. Ми про нього докладно розповідали в новини за 25 квітня. У вільному переказі Михалкова патент Microsoft «CRYPTOCURRENCY SYSTEM USING BODY ACTIVITY DATA» передбачає чіпування громадян і заохочення їх на певні дії за рахунок видачі винагороди в криптовалюта. Однак насправді в патенті немає жодної згадки про чіпування. Дані про активність організму людини розробники Microsoft пропонують знімати з використанням зовнішніх датчиків і сканерів. Це можуть бути термодатчики (вимірювання температури тіла), датчики для реєстрації ЕКГ або просто частоти серцевих скорочень (пульсу), можуть бути більш складні МРТ-сканери для відстеження потоку крові в головному мозку або датчики для знімання електрохімічної активності головного мозку. Але все це без впровадження систем вимірювання в тіло людини, хоча за словами «та інші способи» може критися все що завгодно. Головне ж у тому, навіщо це запропоновано.

Ідея Microsoft з відстеженням активності життєвих показників користувача при виконанні певних дій перед комп'ютером полягає в тому, щоб в технології Майнінг криптовалюта або виконання блокчейн-операцій виключити обчислення хеш-функцій. Замість складних розрахунків система буде брати зі сканерів дані про поточні індивідуальних життєвих показниках користувача і на їх основі створювати унікальний і не зламували код. Це свого роду унікальна підпис користувача. Наприклад, сидячи перед комп'ютером, він переглянув рекламу, а його показники були зафіксовані і зашиті в ланцюжок блокчейн-операцій або на їх основі був створений новий блок криптовалюта. Ідея Microsoft (причому саме ідея, про реалізацію тут мова не йде) полягає в економії обчислювального часу і йдуть на це ресурсів, наприклад електроенергії. Все інше - домисли.

 

Теги: Ваша Надія,Федір Олексюк,Чипування,Білл Гейц,Ілон Маск,Система,RFID