.В світі почалася "Третя світова» променева війна «ПРОЕКТ «ПЕКЛО»

368 ПЕРЕГЛЯДІВ
В світі почалася "Третя світова» променева війна «ПРОЕКТ «ПЕКЛО» , яка може забрати до 2 мільярдів людей у світ вічний.
І це не казка:
Міжнародний союз електрозв'язку (МСЕ, англ. International Telecommunication Union, ITU) - міжнародна організація, що визначає рекомендації в галузі телекомунікацій і радіо, а також регулює питання міжнародного використання радіочастот (розподіл радіочастот за призначеннями і по країнах). Заснований як Міжнародний телеграфний союз в 1865 році, з 1947 року є спеціалізованою установою ООН.
У МСЕ входить 193 країни і більше 700 членів по секторах і асоціаціях (науково-промислових підприємств, державних і приватних операторів зв'язку, радіомовних компаній, регіональних і міжнародних організацій, серед них Фонд Білла і Мірінди Гейтс.
Засідання Міжнародного союзу електрозв'язку, яка проходила з 20 жовтня по 7 листопада 2014 р., відбулися вибори вищого керівного складу МСЕ на 2015-2018 рр. Генеральним секретарем МСЕ обраний Хоулінь Чжао (Houlin_Zhao) з Китаю. На посаду заступника Генерального секретаря-Малкольм Джонсон (Malcolm Johnson) з Великобританії. У 2018 році на цей пост знову переобраний Хоулінь Чжао (Houlin_Zhao) з Китаю
17 травня 2015 року Міжнародний Союз Електрозв'язку (ITU) відзначив 150 років з дня свого заснування, підвівши чергові підсумки довгої і яскравої історії перебування на передньому краю світу технологій зв'язку. На святкуванні 150 річчя виступив генеральний секретар ООН і оцінив роботу цієї структури дуже позитивно, але найголовніше вручені нагороди на честь 150-річчя ITU були вручені видатним діячам, які внесли свій внесок у роботу агентства: Мартіну Куперу, Роберту Е.Кану, Марку Кривошеєву, Кену Сакамурі і Томасу Вігенду. Окрема подяка була висловлена Біллу Гейтсу за його триваючу роботу з фондом Bill & Melinda Gates Foundation.
17 травня 2019 року Порошенко підписав указ про запуск 5G в Україні в 2020 році. Про це він написав у себе в Фейсбуці такі слова:
"17 травня, у Всесвітній день радіозв'язку, повинні історична подія: розуміючи, що зв'язок 5G 2020 запрацює в більшості країн ЄС, підписую указ президента, який чітко визначить графік запуску зв'язку п'ятого покоління в 2020 році і в Україні ", - йдеться в повідомленні.
Указ виконано і з 17 травня 2020 року 5 G вже працює скрізь, тільки поки в потрібному діапазоні . Оператори зв'язку пропонують замінити карти на 4 G але це обман даються карти вже 5 G/
Що таке Що таке 5g рекламувати потреби. Ось офіційна інформація про нього: https://ru.wikipedia.org/wiki/5G
Цей зв'язок використовує два діапазони електромагнітних хвиль-FR1 (0,6-6 ГГц) і FR2 (24-100 ГГц)
І що з цього:
Для цього треба зрозуміти що таке міліметрові хвилі (ММВ) або вкрай високі частоти (КВЧ) — діапазон радіохвиль з довжиною хвилі від 10 мм до 1 мм, що відповідає частоті від 30 ГГц до 300 ГГц[1].
З листопада 2003 р.Федеральна комісія зв'язку США (FCC) дозволила використання діапазонів 71-76/81-86 і 92-95 ГГц для фіксованого зв'язку «точка-точка». Слідом за США з 2005 р.в уніфікованому частотному плані європейських країн також з'явилася смуга шириною 10 ГГц для широкосмугового фіксованого наземного бездротового зв'язку в діапазоні 71-76/81-86 ГГц. Американським компаніям
вдалося зробити майже неможливе в лобіюванні нових діапазонів в FCC і пропаганді їх використання споживачем: вони довели чиновникам і операторам зв'язку, що на одній і тій же території в цих діапазонах одночасно можуть працювати безліч операторів і їх лінії зв'язку абсолютно не заважатимуть один одному.
У США діапазон 38,6-40,0 ГГц використовується для мікрохвильового зв'язку, а 60 ГГц використовується для неліцензованого зв'язку на невеликі відстані (1,7 км) з пропускною здатністю до 2,5 Гбіт/с.зазвичай використовується в місцевості з рівним рельєфом.
Але наступний стандарт WiFi IEEE 802.11 ad, можливо, буде використовувати діапазон 60 ГГц для передачі даних зі швидкістю 7 Гбіт / с.існують плани використання цього діапазону в стандарті зв'язку нового покоління 5G.
Частоти 71-76, 81-86 і 92-95 ГГц використовуються для швидкісних каналів точка-точка. На відміну від частот 60 ГГц вони не поглинаються киснем, але вимагають ліцензії Federal Communications Commission[4].
Там же написано, що сильне поглинання в смузі 57-64 ГГц обумовлено взаємодією з молекулами кисню, а також в гідрометеорах (дощ, туман, сніг та ін.).
І ОСЬ ЦЕ НАЙГОЛОВНІШЕ.
Навіщо використовувати мм-хвилі високих частот? Відповідь проста: у великих містах заповнюються тисячами одночасно працюючих ліній зв'язку, що створюють значні перешкоди один одному, погляд операторів у пошуках перешкодостійких продуктів спрямовується у верхні, поки вільні частоти.
Чим же вони хороші? Відповідь в тій же фізиці поширення. Чим вище частота, тим менше інтерференційні перешкоди, тим 'вже промінь сигналу, тим важче його спотворити. А також – Чим вище частота, тим простіше оформити її присвоєння в офіційних органах і ця практика майже всіх країн світу.
Але!!!! Лінії зв'язку міліметрового діапазону-завжди прямої видимості, оскільки мм-хвилі ефективно поглинаються перешкодами при практично повній відсутності перевідображення. Навіть такі поверхні, як металеві дахи, не дають дзеркальних відблисків, так як в порівнянні з довжиною хвилі їх поверхня настільки груба, що сигнал розсіюється, не створюючи перешкод приймачам мм-хвилях.
Залишилося зрозуміти відбувається навколо в смузі 57-64 ГГц коли відбувається взаємодія з молекулами кисню повітря і кисню у воді (дощ, туман, сніг та ін.).
Вчені кажуть, що в цьому випадку відбувається реакція Бріггса-РАУШЕРА
Реакція Бріггса-Раушера (»йодний годинник") — автоколивальна хімічна реакція.
Хімічна реакція-перетворення одного або декількох вихідних речовин (реагентів) в інші речовини, при якому ядра атомів не змінюються, при цьому відбувається перерозподіл електронів і ядер, і утворюються нові хімічні речовини. На відміну від ядерних реакцій, при хімічних реакціях не змінюється загальне число ядер атомів і ізотопний склад хімічних елементів.
Як це зрозуміти " простий головою???? Рентген і Чорнобиль дрібно плавають.
Піднімається високий тиск під впливом Емі на нейрони головного мозку, буде відчуття, що черепна коробка ось-ось вибухне.
5g, що перекриває людству кисень. Частоти 5g, що змушують молекули кисню "коливатися з частотою 60 мільярдів Герц в секунду", внаслідок чого вони не можуть зв'язатися з гемоглобіном в крові людини. "Це як намагатися зловити рукою лезо, що обертається зі швидкістю 60 ГГц в секунду", - пише один з користувачів Reddit.
Ми знаємо що це в смузі 57-64 ГГц. Хто ще сумнівається самі по шукайте цю інформацію що відбувається за таких обставин.
Якщо ви отримали цю інформацію значить Дякуйте Богові, що Він нас любить і не хоче смерті жодного творіння. Іншими словами ви отримали голку від смерті Кощій Безсмертний з відомої казки
Це інформація дуже важлива, але вона дається не для паніки і поганих дій, а для порятунку.
Фактично це інструкція з безпеки як себе вести і вижити в подіях, що грядуть у світі.
 
 
Джерело:">
Теги: Федор Олексюк,Ваша Надія,Пекло,Третя світова,променева війна,5G