В світі почалася "Третя світова» променева війна «ПРОЕКТ «ПЕКЛО» частина 2

759 ПЕРЕГЛЯДІВ
Частина 2. Дуже важливо. З 17 травня 2015 року в світі почалася "Третя світова (променева війна «ПРОЕКТ «пекло»), яка може забрати до 2 мільярдів людей у світ вічний.
Це інформація дуже важлива, але вона дається не для паніки і поганих дій, а для порятунку.
Фактично це інструкція з безпеки як себе вести і вижити в подіях, що грядуть у світі.
ТЕПЕР ПОТРІБНО ЗРОЗУМІТИ ЩО ВАКЦИНАЦІЯ ЦЕ ОБМАН. Вакцинацією нас будуть чіпувати щоб взяти під електронний контроль, а це насправді штучний інтелект, який є сам Люцифер і його занепалі ангели.
Питання чому це підтримують майже всі уряди світу крім лідерів чотирьох країн Білорусі, Туркменістану, Нікарагуа і Бразилії.
Відповідь: вони в масонській матриці з якої виходять або мертві і викриті. Ні те ні інше їх не влаштовує з цього пішли ва банк. Для тих хто скептично до цього ставиться посмотрітенесколько серій відео» співробітник ФСБ війт Роман Іванович-щиросердне визнання " і ви зрозумієте, що коли туди приймають робиться публічний гріх ( гомосексуалізм, зоофілія, жертвопринесення немовляти і пиття крові та інші). Це все знімається на відео. Ось вам і механізм слухняності. Посилання на відео але цієї інформації дуже багато в тому числі і про Голлівуд, про політиків, які йдуть під назвою піццагейт,адренохром,педовуд та інші.
ЗАПАМ'ЯТАЙТЕ ВЛАДУ В СВІТІ В СЛУЖИТЕЛІВ ЛЮЦЕФЕРА. САТАНІЗМ РЕАЛЬНІСТЬ І ДУЖЕ СЕРЙОЗНО!
Як сказав Святий Апостол Павло " тому що наша лайка не проти крові і плоті, але проти начальств, проти влади, проти миро правителів темряви століття цього, проти духів злоби піднебесних. Послання До Ефесян 6: 12-Еф 6: 12: https://bible.by/verse/56/6/12/
ТЕПЕР НАЙГОЛОВНІШЕ:
ЩО ГРАЄ НА НАШУ КОРИСТЬ:
Радіус дії максимум 1,7 км і то з рівним рельєфом і без перешкод (будівель, будинків, і т д.)
Лінії зв'язку міліметрового діапазону-завжди прямої видимості, оскільки мм-хвилі ефективно поглинаються перешкодами при практично повній відсутності пере відбиттів
Потрібно бути близько біля джерела 5G
Включати цей діапазон будуть в основному вночі і то на короткий час бо багато хто з них ще не сховалися в свої підземні бункера (міста) і по друге буде створюватися видимось пандемії.
Мета це не повне знищення чловечества бо греде антихрест і він повинен ким то правити 3,5 року
Найбільше смертей планують на липень місяць цього року. Така є інформація і з цього у нас є ще не багато часу. Пробне включення планується зробити 23 травня ц.року.
Найбільше постраждають каїніти і низькочастотні люди (грішні і злі люди). Вони не маю жодного захисту навіть від не короткого часу випромінювання. І їх забирають в такий спосіб додому (пекло).
Треба протримаються до початок зими 2020 року. Всім авторам "проекту пекло" прийде тоді кінець. Вирок небес виписаний, а у виконання приведе його ДОНАЛЬД ТРАМП і КОМАНДА.
Як використовувати це: "ігноруй ворога і роби навпаки»
Як сказав колись Святий Паїсій Святогорець " ігноруй ворога і роби навпаки»
Весь страх і брехня передають ЗМІ підконтрольні авторам "проекту" пекло " і з цього перестаньте дивитися телевізор, особливо прямі трансляції і через кабельний зв'язок або WIFI і особливо через плазмові телевізори і телевізори нового покоління
Мінімалізуйте використання ноутбуків, комп'ютерів, планшетів і смартфонів, які підключені до Інтернету. Краще від них повністю позбавиться
Ролтер, WIFI включати на короткий час для передачі інформації виключивши їх повне користування вночі.
Вночі в будинку вимкнути-Ролтер, WIFI, мобільні телефони, телевізор і все що має відношення до Інтернету.
У кімнаті, де ви відпочиваєте не повинно бути жодного з вище перерахованих коштів.
Будинок окроплюйте освяченою водою, запалюйте свічки освячені на Стрітення Господні і живіть в будинку свято, щоб він був духовною фортецею.
Читайте Богонатхненні книги (Біблія, Псалом - особливо 50, 67 і 90 псалом, інші високо духовні книги )
Носіть на собі освячений хрестик (хто хрещений і вірить в Ісуса ХРИСТА).
ПОКИ ХРАМИ ВІДКРИТІ ЙДИ ДО ТАЇНСТВА ПОКАЯННЯ І СВЯТОГО ПРИЧАСТЯ І БЕРЕЖІТЬ ОТРИМАНУ БЛАГОДАТЬ. РОБІТЬ ЦЕ ЩИРО ІНАКШЕ ТОЛКУ ВІД ЦЬОГО МАЛО.
ПО МАКСИМОМУ ВИКОНУЙТЕ 10 ЗАПОВІДЕЙ ГОСПОДНІХ І ЖИВІТЬ В ПОСТІЙНОМУ ПОКАЯННІ, МОЛИТВІ І СМИРЕННІ. ПРИМИРІТЬСЯ ЗІ СВОЇМИ ВОРОГАМИ, НЕ МАЙТЕ ЗЛА І АГРЕСІЇ ІНШИМИ СЛОВАМИ ПІДВИЩУЙТЕ СВОЮ ДУХОВНУ ЧАСТОТУ.
Хто має можливість покидайте міста і повертайтеся в село.Там найбільш безпечно буде як мінімум наступних 2 роки
Не робіть тести і не звертайтеся за вакцинацією.
Поширюйте корисну інформацію і цю також.
В Ім'я Ісуса Христа прошу цю інформацію поширювати бо за це Вас запитають у вічності, якщо Ваш сусід, брат або просто знайомий загине по не знанню, а ви мали таку інформацію.
Починайте діяти, кожен на своєму рівні.
Багато проігнорують цією інформацією і з цього на жаль загинуть.
ЗАПАМ'ЯТАЙТЕ: Треба не податися в руки служителів пекла до кінця року, а там настане інше випробування але воно економічного характеру але це вже зовсім інша історія.
Божого всім благословення.
 
 
Джерело:">
Теги: Федор Олексюк,Ваша Надія, 5G,Третя світова,Пекло,Проект,Біблія Псалом - особливо 50 67 і 90 псалом інші високо духовні книги