“Причащаймося поки б’ється наше серце”

20112 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

Увівши слухачів проповіді в контекст євангельських подій, о. Рафаїл сказав: “Добре було людям слухати науку Христа, Євангелію. Добре є – бути поруч Ісуса… Люди думали, що кожного дня Ісус буде такі чуда робити, тоді не треба буде працювати, а лише їсти хліб і рибу.”

Священник звернув увагу вірних на слова Ісуса, Котрий викрив людську потребу: “Істинно, істинно говорю вам: Ви шукаєте мене не тому, що чуда бачили, а тому, що хліб їли та й наситилися”(Йо 6, 26-27). 

Отець Рафаїл роз’яснив, що означають слова Ісуса про “правдивий хліб з неба”, яким насичуємося. Наводячи події зі Старого Завіту, що продовжуються в Історії Спасіння через прихід Ісуса Христа, Його земне життя та звершення Євхаристії на Тайній Вечері, проповідник зауважив, як необхідно приймати Святе Причастя усім, хто бажає добра своїй душі.

“Дякуймо Богові і користаймо з Його Дарів, коли тільки маємо можливість і час… Хто не може поєднатися з Ісусом у час пандемії коронавірусу, поки ще маємо бути по своїх домівках – духовно причащаймося. Перепрошуймо Бога за наші немочі, слабкості, провини, каймося в наших гріхах. Коли буде можливість, звичайно, сповідаймося. І – причащаймося поки б’ється наше серце”.

Євангеліє від Йоана 6, 27-33

Сказав Господь юдеям, які до нього прийшли:

27. Дбайте не про їжу, що минає, а про їжу, що лишається на життя вічне, яку вам дасть Син чоловічий, бо його Бог Отець назнаменував.

28. Вони ж мовили до нього:

– Що нам робити, щоб діла Божі чинити?

29. Ісус у відповідь сказав їм:

– Діло Боже – вірувати в того, кого він послав.

30. Вони сказали:

– Який знак робиш, щоб ми побачили й увірували в тебе? Що чиниш? 31. Батьки наші їли в пустині манну, як написано: дав їм їсти хліб з неба.

32. Ісус сказав їм:

– Істинно, істинно кажу вам: не Мойсей дав вам хліб з неба, але Отець мій дає вам правдивий хліб з неба. 33. Бо хліб Божий – той, що з неба сходить і дає життя світові.

 

Джерело:https://osbm-kyiv.com.ua/prychashchaymosia-poky-b-iet-sia-nashe-sertse-propovid-o-rafaila-pid-chas-liturhii-5-travnia-2020-video/?fbclid=IwAR3hobXQb3ZUxUhCRSEY26O68LrppYOHvO3IWNEOfaioeny9uz4rXwgHeRU

Теги: Ваша Надія,Федор Олексюк,Євангеліє від Йоана 6 27-33,храм св. Василія Великого,Причащаймося поки б’ється наше серце,о. Рафаїл,(Йо 6 26-27),Євхаристія