ЧАСТИНА №3 (ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ) В СВІТІ ПОЧАЛАСЯ «ТРЕТЯ СВІТОВА» ПРОМЕНЕВА ВІЙНА. ПРОЕКТ «ПЕКЛО»

642 ПЕРЕГЛЯДІВ

ПРОДОВЖЕННЯ: ЧАСТИНА №3 В СВІТІ ПОЧАЛАСЯ «Третьої світової» ПРОМЕНЕВА ВІЙНА. ПРОЕКТ «ПЕКЛО»

 Після виходу першої і другої частини програми «Темрява  боїться Світла» з такою ж назвою пройшло більше двох місяців. Було багато коментарів до цього відео і нових питань: Ось один з них від Валерія Балаяна з Одеси: «буквально не давно не міг спати всю ніч і дочка також. Я не розумів чому ?, Вранці, же, ще більш здивувався бо з розмови зі своїм товаришем дізнався що його сім'я і навіть собака не спали цю ніч теж. Собака була дуже неспокійною. Я живу в Одесі, а він живе в іншому місті. Що це і чи не пов'язано воно з темою про яку Ви говорите в відео? ».

   Інформація? сьогодні стала і продуктом, і валютою, і середовищем існування .. Третє тисячоліття відкрило перед нами ворота в дивовижний світ IT-технологій, без яких сьогодні немислима життя навіть у віддалених куточках світу.

    Сьогодні вже мало хто сумнівається в тому, що телевізор - це дійсно не інакше як «зомбоящик», і інтернет став чудовою альтернативою традиційному телебаченню. Завдяки тому, що інтернет складніше контролювати, там можна почерпнути багато корисної для себе інформації, в тому числі і тієї, яку всіма силами намагаються приховати. Однак є й інша сторона медалі - інтернет (знову-таки в силу неможливості його контролювати) став і додатковим джерелом деструктивної інформації. Втім, кожен знаходить те, що шукає. Бджола всюди знайде нектар, а муха - самі знаєте що.

Те ж саме можна сказати і про мобільний зв'язок. Ще зовсім недавно мобільний телефон був чи не розкішшю, і незручною бандурою  вагою мало не в кілограм була чимось небаченим. Сьогодні ж практично не залишилося людей, які не користуються мобільним зв'язком. І ось сьогодні ми стоїмо на порозі повного провадження технології п'ятого покоління мобільного зв'язку, або 5-G. Ось уже зовсім скоро весь прогресивний світ перейде на цей вид мобільного зв'язку, і варто поговорити про те, чим це може загрожувати нам і ступеня нашої свободи, яка з розвитком IT-технологій як розширюється, так і звужується одночасно.

У минулих відео ми говорили про небезпеки 5-G і продовжимо це робити і в цьому відео, але трохи  вже під іншим кутом:

НАЧНЕМ ІЗ САМОГО ПОНЯТТЯ 5-G. Багато глядачів просять розповісти про це більш докладніше.

Для цього використовуємо відео з Youtube під назвою «5G вишки - вся правда. Чому спалюють вишки 5g? Що таке 5G мережа? 5g інтернет коронавірус - фейк? » посилання  ">

Ми також даємо таке посилання ">. Це   канал Техно Гаррі і відео називається «ЩО ТАКЕ 5G ПРОСТИМИ СЛОВАМИ? Чому такий шухер навколо технології 5G смартфонів? » Робиться все це для того, щоб, відео  не заблокували через порушення авторських прав.

 У цьому відео  хочу звернути увагу, на те ,що покоління 4G запущено в світі в 2010 році   ось фрагмент із цього відео. Це нам стане в нагоді в нашій розмові ще в цій програмі.

Тепер хотів би підняти перше питання яке цікавить багатьох глядачів. Як довго буде впроваджуватися 5G і який стан  його впровадження тепер? Нагадаю, що в минулих відео ми  говорили, що 5 G запущений в Україні і Росії в травні цього року і за це отримали шквал критики. Наші опоненти говорять, що це не правда і що автор програми, тобто я, спеціально нагнітаю обстановку, лякаю людей і взагалі, як один глядач з Ізраїлю написав: «пора вже закрити цього паломники глотку що постійно несе несенітницю».

Почнемо по порядку.

По-перше, чому ми на цих словах зупинили? Пройшов буквально рік з цієї публікації і 5-G вже по всюди. Повторюю пройшло не 5 і не 10 років як каже автор статті і фахівець в цій галузі, а всього рік. Тобто ми бачимо, що ті, хто запустив 5-G дуже поспішають і впроваджують цю технологію дуже швидко і це при тому, що їм швидше за все повинен був перешкоджати карантин, так звана пандемія, у всіх країнах світу. Але не завадив, а навпаки допоміг.

Якщо згадати публікації і відео то ситуація зі сприйняттям 5-G виглядала приблизно ось так:

Все зовсім не просто і в світі поширюються протести пов'язані з вишками 5 G. Важко все те назвати фейком і сумнівною інформацією. У відео, яке ми використовували і  на початку передачі було сказано, що після нього Ми можемо говорити, що 5 g вже в побуті як мінімум два роки і не тільки в США і Південною Кореєю але і наприклад в Москві. Ось вигляді зняте в Москві, коли самоізоляції ще не було, а 5Gуже було.

Відео «ПОЯСНЮЄМО 5G: У ЧОМУ СЕНС?» ">

 І так з відео Борис Віденський і Валерій Істішев! Опублікованого на каналі Droider.Ruми  дізнаємося що на початку цього року 5 G уже повноцінно працювала  і що саме в діапазоні 24 до 100 ГГц ось це фрагменти із відео віно нам ще стане в нагоді.

 У першій частині відео У СВІТІ ПОЧАЛАСЯ «Третьої світової» ПРОМЕНЕВА ВІЙНА. ПРОЕКТ «АТ» я сказав:

Ці слова викликали шквал критики:

- хто перевіряв то перевіряв, звідки такі дані, як це розуміти і т д.

Відповідь можна було б взяти  з https://ru.wikipedia.org/wiki/    міліметрові хвилі де сказано: затухання  викликано резонансним поглинанням енергії хвиль в атмосферних газах (переважно, в молекулах води і кисню, см. Врізку; зокрема, сильне поглинання в смузі 57- 64 ГГц обумовлено взаємодією з молекулами кисню),

У цьому відео моя задача, як автора проекту довести що:

- по-перше хвилі 57-64 ГГЦ небезпечні оскільки «сильно поглинають кисень», а по-друге довести, що вишки і зв'язок 5 G має можливість працювати  в цьому діапазоні , а відповідно приносити  нам шкоду або навіть смерть.

Але це в наступній частині відео. Дивіться нас, пишіть питання , підписуйтесь на канал і поширюйте відео  і це потрібно  не мені і не нашій творчій групі , а Вам тому що  події  негативні і небезпечні  для багатьох людей характеру вже близько.

Божого благословення Вам і Його Мудрості.

 

Джерело:">

Теги: Федор Олексюк,Ваша Надія,Темрява боїться світла,«ТРЕТЯ СВІТОВА» ПРОМЕНЕВА ВІЙНА. ПРОЕКТ «ПЕКЛО», В МИРЕ НАЧАЛАСЬ «ТРЕТЬЯ МИРОВАЯ» ЛУЧЕВАЯ ВОЙНА . ПРОЕКТ «АД»,1G,2G,3G,4G,5G, 5g інтернет коронавірус - фейк? », Валерій Істішев,Борис Віденський,сильно поглинають кисень,ЩО ТАКЕ 5G ПРОСТИМИ СЛОВАМИ?