Вір та довіряй Богові і побачиш чудо

Вір та довіряй Богові і  побачиш чудо
20651 ПЕРЕГЛЯДІВ
Юнак, який працював в армії, постійно принижувався, бо вірив у Бога. Одного разу капітан хотів принизити його перед військовими.
Він покликав молодого чоловіка і сказав: Юначе проходьте сюди, дістаньте ключ та йдіть припаркуйте джип попереду. Юнак відповів:
Я не вмію їздити! Капітан відповів: Тоді попросіть вашого Бога про допомогу! Покажіть нам, що Він існує!
Юнак взяв ключ, підійшов до транспортного засобу і почав молитися. Потім він припаркував автомобіль-джип саме так, як хотів Капітан.
Коли молодий солдат вийшов із джипу, він побачив, як вони всі плачуть. Усі сказали йому: "Ми хочемо служити твоєму Богу!" Молодий солдат здивувався і запитав - що відбувається? Заплакавши, капітан відкрив капот джипа і показав молодому чоловікові: -у машині не було двигуна! Тоді хлопець сказав: "Бачите?
Це Бог, якому я служу, з Богом нічого неможливого, Бог, який дарує життя тому, хто не існує. Ви можете подумати, що це неможливі речі, але з Богом все можливо.
Ти, хто це читаєш, будь ласка, Господь сьогодні працює над великими чудесами у твоєму житті. В ім'я Ісуса молюсь. Напиши «Амінь», щоб підтвердити цю молитву! ???? Я люблю тебе ????.
Переклад з словацької.
 
 
Теги: Ваша Надія,Федор Олексюк,Живе слово,Віра у Бога,Записки християнина